Vaser Liposuction

Vazer Liposuction yöntemiyle öncelikle uygulama yapılacak alanlardaki yağlar ultrason enerjisi ile eritilir ve akışkan bir hale getirilir. Ardından Liposuction yöntemiyle daha kolay bir yağ alma süreciyle yağlar vücuttan uzaklaştırılır. Düşük enerji kullanılan Vaser Liposuction tekniğiyle dokulara, damarlara, sinirlere ve deriye zarar vermeden özellikle yağ dokusunun eritilmesi sağlanır.
Böylelikle yağların daha az acısız ve daha az (neredeyse hiç) kansız bir şekilde alınması sağlanmış olur.

Vaser Liposuction Uygulama Bölgeleri

Vazer Liposuction yöntemi ile vücudun her noktasındaki yağlar alınabilir. Vaser Liposuction ile karın, bel, kalçalar, basen, bacak içleri, diz çevresi, alt bacak, kollar, gıdı, ayak bilekleri, sırt ve ense yağları kolaylıkla alınır. Bel kıvrımını daha belirgin hale getirmek için veya karın kaslarını daha belirgin hale getirmek için Vaser Liposuction yöntemi tercih edilmelidir.

Vaser Liposuction Uygulaması ve Anestezi

Vazer Liposuction yöntemi sedasyon anestezi ile yapılmaktadır. Hasta anestezi ile uyutulduğu için herhangi bir ağrı hissetmez. Ameliyat bitiminde gün içerisinde taburcu olabilirsiniz. Vaser Liposuction uygulaması çok fazla alana yapılacaksa genel anestezi uygulanır, çok küçük alanlarda ise lokal anestezi uygulanabilir.

Vaser Liposuction Uygulaması Sonrası

Vazer Liposuction ameliyatı sonrasında 1 hafta boyunca şişlikler olacaktır, 1 hafta sonunda bu şişlikler ve ödemler azalacaktır. Önerdiğimiz korse giyme süresi minimum 1 aydır, bu süreçten sonra arzu ettiğiniz sonuca ulaşabilmeniz daha kolay olacaktır. Vücudunuzun, yapılan Vaser Liposuction işleminin etkisini göstermesi 6 ay sürecektir, bu süreç sonunda vücudunuzun en iyi haline geldiğini gözlemleyebilirsiniz.          
Translate »