Penis Estetiği

Erkekler için en büyük sorunların başında penisleriyle ilgili düşünceleri gelir. Penis boyu uzunluğu ve penis kalınlığı isteyen erkeklerle birlikte çeşitli şekilsel bozukluklardan, incelikten ve eğrilikten şikayet eden erkekler Penis Estetiği yoluna gidebilir, istedikleri penis özelliklerine geçireceği operasyonlar ile kavuşabilir.

Penis Boyu Uzatma AmeliyatıPenis Kalınlaştırma Ameliyatı

Penis Kalınlaştırma Ameliyatları’nda genellikle yağ enjeksiyonu, kompozit doku transferleri ve dolgu maddeleri kullanılmaktadır. Vücudun başka bir noktasından alınan yağ dokusu, penisi çevreleyen deri altı tabakaya enjekte edildiğinde doğal bir kalınlık sağlanmış olur. Vücut yağ yakacağından dolayı belli bir zaman sonra penise enjekte edilen yağdan %40’ı kalıcı olarak dokuya yerleşecektir. Bu sebeple isteğe göre 6 ay sonra bir kez daha penise yağ enjekte işlemi uygulanabilmektedir.

Penis Ameliyatları Sonrası

Penis için yapılan kalınlaştırma ameliyatı sonrasında hastalar günlük yaşamına devam edebilirler. Penis’e uygulanan bu işlemlerden sonra herhangi bir iz oluşmaz. Geçici izler, penis uzatma ameliyatında oluşur. Penis ile torbalar arasında dikiş atılan bir hat vardır. Ancak bu izler kısa zamanda iyileşir ve yok olur. Ameliyat geçirildiği belli olmaz.
Penis büyütme, küçültme ve kalınlaştırma ameliyatları sonrasında sadece yağ alınan  karın veya popo bölgesinde ağrılar oluşmaktadır. Operasyon sonrasında peniste şişliklerin olmaması ve sürtünmeyle ereksiyon olmaması için sargı işlemi uygulanır. Sargılar 4-5 gün sonunda çıkarılır. Operasyondan 15 gün sonra penis en şiş ve gergin halini alır. Bu süreçle birlikte penisteki şişliklerde azalma, yumuşama ve normalleşme süreci başlar. 1 ay sonunda tamamiyle iyileşme yaşanır, 6 ay sonunda son halini alır.

Penis Eğriliği Düzenleme Ameliyatı

     
Translate »